Spolupracujeme


Law Europe International

LAW EUROPE INTERNATIONAL

mezinárodní řetězec nezávislých právních kanceláří

9 Mill Lane, Shoreham by Sea, West Sussex BN43 5AG England
T: +44 1273 455753   Web: www.laweurope-international.com

Prostřednictvím ostatních členů Law Europe International je naše advokátní kancelář schopna zajistit klientům právní poradenství i ve většině evropských zemí a v hlavních jurisdikcích mimo Evropu.

HLB PROXY

HLB PROXY

daňoví poradci / auditoři / poskytování účetních služeb

Plzeňská 3217/16, 150 00 Praha 5, Česká republika
T: +420 296 332 411   Web: www.proxy.cz

Naše advokátní kancelář úzce spolupracuje s odbornými poradci ze společnosti HLB PROXY, která je jednou z předních poradenských společností v České republice v oblasti daňového poradenství a poskytování auditorských služeb. HLB PROXY je členem mezinárodní asociace HLB International sdružující poradenské společnosti. Prostřednictvím kolegů z HLB PROXY je tak naše advokátní kancelář schopna zajistit klientům poradenství v oblasti daní, auditu, účetnictví a finančního managementu ve většině zemí světa.

ČLENSTVÍ

Advokátní kancelář KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o. je členem mezinárodního řetězce nezávislých právních kanceláří Law Europe International (LEI) existujícího již od roku 1992 a sdružujícího více jak 800 právních odborníků z celého světa. KAŇKA & ŠAFKA, advokáti s.r.o. je tak schopna prostřednictvím ostatních členů zajistit klientům právní poradenství i ve většině evropských zemí a v hlavních jurisdikcích mimo Evropu.